Referencje

Ada i Sebastian:

Witamy. Zamówiliśmy w studiu bloomart tylko zdjęcia z kościoła i z przygotowań.
Zdjęcia z ceremonii są przepięknę, tak samo z przygotowań. Teraz żalujemy, że nie zamówilismy również zdjęć w plenerze. Spodobało nam się bardzo fajne rozwiązanie, że panowie fotografowie rozdzielili się, i każdy fotografował przygotowania kogo innego. Dopiero jak otrzymaliśmy album mogliśmy zobaczyć jak to było u drugiej strony:) Cena bardzo atrakcyjna, otrzymaliśmy również upominki:)
Panowie bardzo mili i konkretni w swoim działaniu, wszystko mieli już zaplanowane. Ogólnie całość oceniamy bardzo pozytywnie. Ada z Sebastianem pozdrawiają:) 

Tomek i Monika:

Sesja zaczęła się od rozmowy z fotografami, czego my oczekujemy, w jakim stylu preferujemy zdjęcia itp. Po ok 20 min rozpoczęliśmy zakład pogrzebowy warszawa ursynów zabawę (dosłownie zabawę:). była to nasza pierwsza profesjonalna sesja z której jesteśmy bardzo zadowoleni. miła atmosfera, sympatyczni panowie fotografowie uczyniło z sesji fajną fotograficzną zabawę. Całość trwało ok 3 godz. pozdrawiamy

Gosia i Marcin:

Bardzo konkretnie, sympatycznie i wesoło. To najważniejsze atuty. Panowie mają super podejście do par młodych. Spodobał nam się klimat w jakim przebiegała sesja plenerowa. W kościele praktycznie nie było ich widać, jedynie słychać było pstrykanie i widać było błyski lamp:) jest to duży plus dla nich. Jak byliśmy na ślubie u znajomych w poznaniu to tam fotograf po pierwszeubezpieczenieoc prostu przeszkadzał w ceremonii. Nasz fotograf wiedział co zrobić i jak fotografować w kościele aby nikomu nie zasłaniać ceremonii. Zdjęcia wyszły super. Polecamy z czystym sumieniem i pozdrawiamy. Gosia i Marcin

Robert i Justyna:

Zdjęcia bardzo ładne, w kościele wszystko bez zakłóceń, przygotowania i błogosławieństwo również. panowie zjawili się przed czasem, zdążyli przygotować sprzęt i oświetlenie. Na sesję plenerową umówiliśmy się w niedzielę i to był dobry pomysł. mogliśmy na spokojnie pozować, bez obawy że coś złego stanie się z naszym ubraniem i bez stresu, że goście czekają na sali:) tak jak pisali poprzednicy, atmosfera podczas sesji plenerowej i zdjęć w domu była naprawdę super. Pośmialiśmy się, pożartowaliśmy:) A na koniec pleneru otrzymaliśmy upominki:) dwa pluszaki:) jeśli wynajem aut dostawczych warszawa szukacie fotografa na ślub to polecam studio bloom art. My jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć, z albumu, z sesji i z atmosfery.